Talata (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า
