Talata (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Banner
be: Банэр

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Highlighted content
be: Вылучанае змесціва
