Talata (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: User 1
hu: Felhasználói 1

en: User 2
hu: Felhasználói 2

en: User 3
hu: Felhasználói 3

en: User 5
hu: Felhasználói 5

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: Highlighted content
hu: Kiemelt tartalom
