Talata (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Banner
oc: Bandièra

en: User 1
oc: Utilizaire 1

en: User 2
oc: Utilizaire 2

en: User 3
oc: Utilizaire 3

en: User 5
oc: Utilizaire 5

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted content
oc: Contengut soslinhat
