Talata (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Navigation bar
vi: Thanh điều hướng

en: Highlighted content
vi: Tô sáng nội dung
