Talata (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: First sidebar
id: Sidebar pertama

en: Main menu
id: Menu utama

en: Footer bottom
id: Catatan kaki bawah

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Highlighted content
id: Konten tersorot
