Talata (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Search
nl: Zoeken

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: User 1
nl: Gebruiker 1

en: User 2
nl: Gebruiker 2

en: User 3
nl: Gebruiker 3

en: User 4
nl: Gebruiker 4

en: User 5
nl: Gebruiker 5

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Navigation bar
nl: Navigatiebalk

en: Highlighted content
nl: Gemarkeerde inhoud
