Talata (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Search
pt: Buscar

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Add new comment
pt: Comentar

en: User 1
pt: Usuário 1

en: User 2
pt: Usuário 2

en: User 3
pt: Usuário 3

en: User 4
pt: Usuário 4

en: User 5
pt: Usuário 5

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Second sidebar
pt: Segunda barra lateral

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Navigation bar
pt: Barra de navegação

en: Highlighted content
pt: Conteúdo destacado
