Talata (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Banner
ru: Баннер

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Footer bottom
ru: Нижняя часть подвала

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Navigation bar
ru: Навигационная панель

en: Highlighted content
ru: Подсвеченное содержимое
