Talata (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted content
sk: Zvýraznený obsah
