Talata (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Banner
uk: Банер

en: User 1
uk: Користувач 1

en: User 2
uk: Користувач 2

en: User 3
uk: Користувач 3

en: User 4
uk: Користувач 4

en: User 5
uk: Користувач 5

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Footer bottom
uk: Низ нижнього колонтитулу

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Navigation bar
uk: Панель навіґації

en: Highlighted content
uk: Підкреслені матеріали
