Talata (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: مساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted content
ar: محتوى مميز
