Tamal (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: sort ascending
el: αύξουσα ταξινόμηση

en: sort descending
el: φθίνουσα ταξινόμηση

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
el: Ένα απλό, μίας στήλης, χωρίς πίνακες, μεταβλητού μεγέθους θέμα διαχείρισης.

en: Close overlay
el: Κλείσιμο της υπέρθεσης
