Tamal (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Apply
et: Rakenda

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Bulk operations
et: Masstegevused

en: sort ascending
et: sorteeri kasvavalt

en: sort descending
et: sorteeri kahanevalt

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
et: Lihtne ühe tulbaga tabeliteta muutlaiusega administreerimise teema.

en: Close overlay
et: Sulge ülekate
