Tamal (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Apply
he: החל

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Bulk operations
he: פעולות גורפות

en: sort ascending
he: מיין בסדר עולה

en: sort descending
he: מיין בסדר יורד

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
he: עיצוב פשוט בעמודה אחת, ללא טבלאות ועם רוחב דינמי.
