Tamal (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Apply
it: Applica

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: sort ascending
it: ordinamento crescente

en: sort descending
it: ordinamento decrescente

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
it: Un semplice tema con una colonna, senza tabelle e a larghezza fluida.

en: Close overlay
it: Chiudi l'overlay di amministrazione
