Tamal (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: sort ascending
lv: kārtot pieaugošā secībā

en: sort descending
lv: kārtot dilstošā secībā

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
lv: Vienkārša administrācijas tēma ar vienu kolonnu,plūstošu platumu un bez tabulām.
