Tamal (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Apply
nn: Bruk

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: sort ascending
nn: sorter aukande

en: sort descending
nn: sorter minkande

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
nn: Ein enkel utsjånadsmal for administrasjon, med ei kolonne, utan tabellar og med varierande breidde.
