Tamal (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: sort ascending
sq: renditje në ngjitje

en: sort descending
sq: rendit në zbritje

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
sq: Një temë administrimi e thjeshtë një-kollonëshe, me gjerësi fluide.
