Tamal (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Apply
sv: Applicera

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Bulk operations
sv: Hopsamlade funktioner

en: sort ascending
sv: sortera i stigande ordning

en: sort descending
sv: sortera i fallande ordning

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
sv: Ett enkelt, tabellfritt administrationstema med en kolumn och flytande bredd.

en: Close overlay
sv: Stäng lager
