Tamal (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Apply
ja: 適用

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Bulk operations
ja: 一括処理

en: sort ascending
ja: 昇順で並び替える

en: sort descending
ja: 降順で並び替える

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
ja: シンプルな１カラムの、テーブルを用いない可変幅の管理用テーマ。

en: Close overlay
ja: オーバーレイを閉じる
