Tamal (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Apply
oc: Aplicar

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Bulk operations
oc: Operacions en masse

en: sort ascending
oc: triar per òrdre creissent

en: sort descending
oc: triar per òrdre descreissent

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
oc: Un tèma d'administracion simple e en colomnas, sens taula, de largor fluida.

en: Close overlay
oc: Tampar l'avant plan
