Tao (7.x-3.0-beta2) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Prev
ca: Anterior

en: Last
ca: Darrer

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: First
ca: Primer

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Go to page @number
ca: Vés a la pàgina @number

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: @current of @max
ca: @current de @max

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Tao is a base theme that is all about going with the flow. It takes care of key reset and utility tasks so that sub-themes can get on with their job.
ca: Tao és un tema base que té molt a veure amb seguir la corrent. Se'n cuida dels restabliments claus i les tasques útils per tal que els subtemes puguin fer la seva feina.
