Tao (7.x-3.0-beta2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Go to page @number
eu: Joan @number orrira

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »
