Tao (7.x-3.0-beta2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Content
fa: محتوا

en: Go to previous page
fa: رفتن به صفحه قبل

en: Go to next page
fa: رفتن به صفحه بعد

en: Help
fa: کمک

en: Header
fa: سر صفحه

en: Footer
fa: پاورقی

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Go to first page
fa: رفتن به صفحه اول

en: Go to last page
fa: رفتن به صفحه اخر

en: Go to page @number
fa: رفتن به صفحه @number

en: « first
fa: « اولین

en: last »
fa: اخرین »

en: @current of @max
fa: @current از @max

en: Page top
fa: بالای صفحه
