Tao (7.x-3.0-beta2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Go to page @number
is: Far til síðu @number

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »

en: Submitted by !username on !datetime
is: Latið inn hevur !username hin !datetime
