Tao (7.x-3.0-beta2) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Atraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
