Tao (7.x-3.0-beta2) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Content
pl: Zawartość

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Prev
pl: Poprzedni

en: Last
pl: Ostatni

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: First
pl: Pierwszy

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to page @number
pl: Przejdź do strony @number

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: @current of @max
pl: @current z @max

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwszy pasek boczny

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Drugi pasek boczny

en: Tao is a base theme that is all about going with the flow. It takes care of key reset and utility tasks so that sub-themes can get on with their job.
pl: Tao jest skórką bazową, w której chodzi o przepływ. Bierze na siebie kluczowe zerowanie i zadania porządkowe, aby bazujące skórki mogły po prostu wykonać swoją pracę.
