Tao (7.x-3.0-beta2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Content
th: เนื้อหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Help
th: ช่วยเหลือ

en: ‹ previous
th: ‹ หน้าก่อน

en: next ›
th: ถัดไป ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Go to page @number
th: ไปยังหน้า @number

en: « first
th: « แรก

en: last »
th: หน้าสุดท้าย »

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime
