Tao (7.x-3.0-beta3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: Go to previous page
ar: اذهب للصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: اذهب للصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Prev
ar: السابق

en: ‹ previous
ar: ▸ السابقة

en: next ›
ar: التالية ◂

en: Go to first page
ar: اذهب للصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: اذهب للصفحة الأخيرة

en: Go to page @number
ar: اذهب لصفحة @number

en: « first
ar: ▸▸ الأولى

en: last »
ar: الأخيرة ◂◂

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول
