Tao (7.x-3.0-beta3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
