Tao (7.x-3.0-beta3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Go to previous page
be: Да папярэдняе старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнае старонкі

en: Header
be: Загаловак 1

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Go to first page
be: Да першае старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняе старонкі

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
