Tao (7.x-3.0-beta3) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Content
fi: Sisältö

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Otsikko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Prev
fi: Edellinen

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Go to page @number
fi: Siirry sivulle @number

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: @current of @max
fi: @current / @max

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Submitted by !username on !datetime
fi: Lähettänyt !datetime käyttäjä !username

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
