Tao (7.x-3.0-beta3) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Content
fr: Contenu

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: En-tête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Prev
fr: Préc.

en: Last
fr: Dernier

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: First
fr: Premier

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: Go to page @number
fr: Aller à la page @number

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: @current of @max
fr: @current sur @max

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Submitted by !username on !datetime
fr: Soumis par !username le !datetime

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale
