Tao (7.x-3.0-beta3) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Next
he: הבא

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Prev
he: קודם

en: Last
he: אחרון

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: First
he: ראשון

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודה ראשונה

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Highlighted
he: מודגש

en: Sidebar second
he: עמודה שנייה
