Tao (7.x-3.0-beta3) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Content
hi: अंतर्वस्तु

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Help
hi: मदद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Prev
hi: पिछला

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला ›

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to page @number
hi: @number पृष्ठ पर जाएँ

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे
