Tao (7.x-3.0-beta3) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Prev
hr: Predhodni

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na zadnju stranicu

en: Go to page @number
hr: Idi na stranicu @number

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: zadnja »

en: @current of @max
hr: @current od @max

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Submitted by !username on !datetime
hr: Poslao !username !datetime

en: Highlighted
hr: Naglašeno
