Tao (7.x-3.0-beta3) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Prev
ku: پێشوو

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Go to page @number
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی @number

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
