Tao (7.x-3.0-beta3) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Prev
my: ယခင်

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: First
my: ပထမ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Go to page @number
my: စာမျက်နှာ @number  သို့သွားရန်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏
