Tao (7.x-3.0-beta3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुस

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुस

en: Help
ne: सहायता

en: Header
ne: शिर्षक
