Tao (7.x-3.0-beta3) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Next
sk: Ďalší

en: Content
sk: Obsah

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Nadpis

en: Footer
sk: Päta

en: Prev
sk: Predch

en: Last
sk: Posledné

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: First
sk: Prvý

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Go to page @number
sk: Prejsť na stranu @number

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: @current of @max
sk: @current z @max

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
