Tao (7.x-3.0-beta3) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Prev
sl: Prej

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
