Tao (7.x-3.0-beta4) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Go to page @number
am: ወደ ገጽ @number ሂድ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
