Tao (7.x-3.0-beta4) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Content
be: Змесціва

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Prev
be: Папярэдні

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Go to page @number
be: Перайсці на старонку @number

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: @current of @max
be: @current з @max

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
