Tao (7.x-3.0-beta4) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Prev
hu: Előző

en: Last
hu: Utolsó

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: First
hu: Első

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Go to page @number
hu: @number. oldalra ugrás

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: @current of @max
hu: @current / @max

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Submitted by !username on !datetime
hu: Beküldte !username – !datetime

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv
