Tao (7.x-3.0-beta4) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Prev
ja: 前へ

en: Last
ja: 最後

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: First
ja: 最初

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Go to page @number
ja: @numberページへ

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: @current of @max
ja: 全 @max ページ中 @current ページ目

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Submitted by !username on !datetime
ja: 作成者:!username 作成日:!datetime

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
