Tao (7.x-3.0-beta4) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Submitted by !username on !datetime
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
