Tao (7.x-3.0-beta4) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Content
mn: Агуулга

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Go to page @number
mn: @number хуудас руу

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
