Tao (7.x-3.0-beta4) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Content
ru: Содержимое

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Prev
ru: Назад

en: Last
ru: Последний

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: First
ru: Первый

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Go to page @number
ru: На страницу номер @number

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: @current of @max
ru: @current из @max

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Submitted by !username on !datetime
ru: Опубликовано !datetime пользователем !username

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель
