Tao (7.x-3.0-beta4) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Content
te: సారము

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Help
te: సహాయం

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to page @number
te: @number వ పేజీకి వెళ్ళండి

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: @current of @max
te: @maxలో @current

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
